OĞUZELİ HABERLERİ / Gaziantep

 • SANKO Üniversitesi'nde Mezuniyet Coşkusu SANKO Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi ile Yüksek Lisans Eğitimi veren Lisansüstü Eğitim Enstitüsü bu yıl ikinci mezunlarını verdi.
 • Boşaltılan Mahallede Tek Başına Yaşam Gaziantep’in Oğuzeli ilçesinin 17 kilometre güneyindeki Sacır Suyu üzerinde yapılan ve bu yıl Aralık ayında su tutumunun yapıldığı Doğanpınar Barajı’nın su seviyesinin yükselmesinin ardından bir kısmının sular altında kalmasının ardından tamamen boşaltılan Kaşyolu Mahallesi’nde sadece Fatma ve Halaf Kanuşağı çifti, mahallede yalnız kaldı. Evi sular altında kalması an meselesi olan çift, bir kısmı su altında kalan diğer kısmı da yıkılan mahallede yaşam sürüyor.
 • 30 Ton Buğday Yüklü Tırla Kayıplara Karıştı Gaziantep’te yaklaşık 30 ton buğday yüklü tırı boşaltmadan kaçan tır şoförü, kayıplara karıştı.
 • Kebap Keyfi Faciaya Dönüştü Gaziantep’te pikniğe giden Bulur ailesinin 2 yaşındaki çocukları Ahmet Bulur, üzerine yaklaşık 150 kilo ağırlığındaki mangalın devrilmesi sonucu ağır yaralandı. Çocuk kaldırıldığı hastanede 5 gün süren yaşam mücadelesini kaybetti.
 • Oğuzeli'nde Dilencilere Göz Açtırılmıyor Oğuzeli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından Oğuzeli’nin işlek cadde, meydan ve cami çevrelerinde gerçekleştirilen operasyonlarla dilenciler suçüstü yakalandı. Yakalanan dilenciler hakkında Kabahatler Kanunu uyarınca cezai işlem uygulandı.
 • SANKO Okullarında Mezuniyet Coşkusu SANKO Koleji ile SANKO Fen ve Teknoloji Lisesi’nin 85 öğrencisi okul bahçesinde düzenlenen Mezuniyet Töreni ile mezun olmanın mutluluğunu ve coşkusunu yaşadı.
 • Oğuzeli'nde Çocuklar İçin Eğitim Merkezi Çağrısı Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, öğrencileri yaz tatilini en iyi şekilde değerlendirmeleri ve keyifli vakit geçirmeleri için eğitim merkezlerine davet etti.
 • Kılıç'tan Babalar Günü Mesajı Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, Babalar günü münasebeti ile bir mesaj yayımladı.
 • Polisgücü'nün Trophy'deki Rakipleri Belli Oldu Alanya’da 2020 yılında Gaziantep Polisgücü Spor Kulübünün ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan Eurohockey Indoor Club Trophy katılacak ülkeler A grubunda Hollanda, İngiltere, Hırvatistan ve İrlanda, B grubunda ise İsviçre, Fransa, Portekiz ve Türkiye olarak sıralandı.
 • Çiftçi Malları Koruma Başkanlığı'ndan Başkan Kılıç'a Ziyaret Oğuzeli Çiftçi Malları Koruma Başkanı Mehmet Günaslan ve yönetimi Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç’a ziyarette bulundu.
 • Kılıç'tan Ramazan Bayramı Mesajı Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.
 • Beşiktaş'tan 350 Çocuğa Forma Gaziantep’in kırsal mahallelerinde yaşayan 350 çocuğa Beşiktaş forması dağıtıldı.
 • Gaziantep'te Ülkücü Camia İftarda Buluştu Gaziantep’te ülkücü camia düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.
 • Büyükşehir'den Çiftçilere Destek Gaziantep Büyükşehir Belediyesince, Oğuzeli ilçesinde 300 çiftçiye 285 bin adet patlıcan fidesiyle Şehitkamil ve Şahinbey ilçesinde 150 çiftçiye, 155 bin domates fidesi dağıtıldı.
 • Oğuzeli MYO'da Güvenlik Eğitimi Uygulama Alanı Kuruldu Türkiye de kompleks şekilde ilk olarak kurulan Güvenlik Eğitimi Uygulama Alanı ile Gaziantep üniversitesi Oğuzeli Meslek Yüksekokulu Özel Güvenlik ve Koruma Programı, Ceza İnfaz ile Güvenlik Hizmetleri Programı öğrencilerine uygulamalı eğitim vermeye başladı.
 • GAÜN Oğuzeli MYO'dan ÇİMKO'ya Teknik Gezi Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Oğuzeli Meslek Yüksekokulu İş Sağlığı ve Güvenliği Programı öğrencileri Öğr. Gör. Derya Çevik Taşdemir koordinatörlüğünde, iş sağlığı güvenliği sektör uygulamalarını yerinde görmek üzere Türk çimento sektörünün öncü kuruluşlarından ÇİMKO Çimento ve Beton Sanayi A.Ş’ye teknik gezi gerçekleştirildi.
 • Oğuzeli MYO Öğrencileri Tüketici Haklarına Dikkat Çekti Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Oğuzeli MYO Hukuk Bölümü Adalet Programı Öğretim Görevlisi Ali Balkan tarafından yürütülen ‘Tüketici Hakları Bilincinin Geliştirilmesi’ temalı Toplumsal Duyarlılık Projesi (TDP) kapsamında tüketici hakları ile ilgili bilgilendirme etkinliği yapıldı.
 • GAÜN'lü Öğrencilerden Ormanlarımızı Koruyalım Etkinliği Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Oğuzeli Meslek Yüksek Okulu öğrencileri, orman yangınlarına karşı vatandaşlarımızın daha dikkatli olması ve farkındalık oluşturmak için etkinlik düzenledi.
 • GAÜN'de 6. Lojistik Eğitim Standartları Çalıştayı Düzenlendi Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Oğuzeli Meslek Yüksekokulu ve Lojistik Derneği (LODER) işbirliğinde hazırlanan ‘6. Lojistik Eğitim Standartları Çalıştayı’ açılış programı düzenlendi.
 • MHP Lideri Bahçeli'ye 'Paşa Mangalı' Hediyesi Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi ziyaret eterek, "Paşa Mangalı" hediye etti.
 • Oğuzeli MYO Öğrencilerinden Gaziantep Havalimanı'na Teknik Gezi Gaziantep Üniversitesi (GAÜN), Oğuzeli Meslek Yüksekokulu, Özel Güvenlik ve Koruma Programı 2. sınıf öğrencilerine yönelik Deniz ve Hava Limanları Güvenliği Dersi kapsamında GAÜN Öğretim Görevlisi Zeki Sunar’ın gözetiminde Gaziantep Havalimanına teknik gezi düzenlendi.
 • Oğuzeli'nde Üniversite Öğrencilerine DGS İle Hukuk Fakültesine Geçiş Anlatıldı Gaziantep Üniversitesi (GAÜN ) Oğuzeli Meslek Yüksekokulu Hukuk Bölümü Adalet Programı öğrencilerine yönelik GAÜN Hukuk Fakültesi İşbirliğiyle “DGS ile Hukuk Fakültesine Geçiş” konulu seminer gerçekleştirildi.
 • GAÜN'de Uyuşturucunun Zararları Konferansı Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Oğuzeli Meslek Yüksekokulu Özel Güvenlik ve Koruma Programı tarafından, Öğretim Görevlisi Zeki Sunar’ın koordinesinde, ‘Uyuşturucu Madde Bağımlılığı ile Mücadele’ konferansı düzenlendi.
 • Hollanda Milli Günü Gaziantep'te Kutlandı Hollanda’nın milli bayramı olan Kral Günü tüm dünyayla birlikte Gaziantep’te de kutlandı. Hollanda Krallığı Ankara Büyükelçisi Marjanne de Kwaasteniet ve Hollanda Fahri Konsolosu Bora Tezel’in ev sahipliğinde gerçekleşen resepsiyonda 406 Yıllık Müttefik Türkiye-Hollanda İlişkileri ele alındı.
 • GAÜN 11 Projeyle 3 Milyon Euro Bütçe Sağladı Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Gür, ’İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri İçin Uygulanabilir Bir Müfredat Oluşturma Projesi’ni tanıtarak, üniversite olarak çok sayıda uluslararası proje üreterek, üniversiteye önemli miktarda katkı sağladıklarını belirtti. GAÜN’ün ortak olduğu 11 projeyle üniversiteye 3 milyon euro bütçe sağlandığı belirtildi.
 • CHP'li İlçe Başkanın Öldürülmesinde Yeni Detaylar Ortaya Çıktı İş yerinin önünde silahla öldürülen CHP Oğuzeli İlçe Başkanı İhsan Keskinsoy’un, işlettiği marketi satın aldığı kişi ile aracına haciz konulmasından dolayı tartıştığı ortaya çıktı.
 • Oğuzeli'nde Eğitime Yatırımlar Sürüyor Oğuzeli Belediyesi ve Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencilerinden oluşan Atasagun Topluluğu, Gündoğan Mahallesi Ş. Mehmet Koç İlkokulu’nda kütüphane açtı.
 • CHP'nin Oğuzeli İlçe Başkanı Alacak Verecek Tartışmasında Öldürüldü Gaziantep’in Oğuzeli ilçesinde CHP’nin İlçe Başkanı alacak verecek tartışmasında öldürüldü.
 • Oğuzeli 'AB Şehir Eşleştirme Projesinde' Temsil Edildi Oğuzeli Belediyesi Türkiye ve Avrupa Birliği arasında yürütülen ’Şehir Eşleştirme Projesi’ kapsamında, Brüksel’de yapılan toplantıya katıldı.
 • GAÜN Öğrencilerinden İş Sağlığı Ve Güvenliği Bilinçlendirme Çalışması Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Oğuzeli Meslek Yüksekokulu öğretim görevlileri Yaşar Ede ve Şeyma Gül’ün koordinasyonunda Toplumsal Duyarlılık Projesi kapsamında İş Sağlığı ve Güvenliği Programı öğrencileri ile birlikte Oğuzeli’nde ‘Öğrencileriyle İş Sağlığı ve Güvenliğinde Bilinçleniyor’ isimli projesi ile iş sağlığı ve güvenliği konusunda bilinçlendirme çalışması gerçekleştirildi.
 • Kılıç'tan 23 Nisan Kutlaması Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
 • Oğuzeli MYO Öğrencileri Tütün, Alkol Ve Teknoloji Bağımlılığına Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Oğuzeli Meslek Yüksekokulu Özel Güvenlik ve Koruma Programı öğrencileri tarafından Toplumsal Duyarlılık Projesi Kapsamında Oğuzeli ilçe halkına yönelik ilçe genelinde tütün, alkol ve teknoloji bağımlılığı, ülkemize ve vatandaşlarımıza etki ettiği zararların neler olduğu ve bağımlılıkla mücadele yöntemleri konusunda bilgilendirme yapıldı.
 • Oğuzeli Meslek Yüksekokulu Öğrencilerinden Tüketici Hakları Semineri Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Oğuzeli Meslek Yüksekokulu Hukuk Bölümü Adalet Programı öğrencileri tarafından Nefise-Necip Teymur İlkokulu 1. Sınıf öğrencilerine “Çocuklarda Tüketici Hakları Bilincinin Oluşturulması” semineri düzenlendi.
 • Başkan Kılıç'tan Kandil Kutlaması Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, mesaj yayımlayarak, Berat Kandili’ni kutladı.
 • GSO Heyetinden Belediye Başkanlarına 'Hayırlı Olsun' Ziyaretleri Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Meclis Başkanı Adil Sani Konukoğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi ve yönetim kurulu üyeleri, belediye başkanlarını ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.
 • Oğuzeli'nde 'Kurgusal Duruşma' Yarışması Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Oğuzeli Meslek Yüksekokulu Hukuk Bölümü Adalet Programı öğrencileri tarafından kurgusal duruşma yarışması yapıldı.
 • Hayal Duvarı Oğuzeli'nde Öğrencilerin Hayalleri Duvarları Şenlendirdi "Hayal Duvarı" projeleriyle köy okullarındaki çocukların hayallerini gerçekleştiren Medipol İstanbul Üniversitesi öğrencileri, Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç’ın davetlisi olarak geldikleri Oğuzeli’nde, Yakacık İlkokulu’nda öğrencilerle buluştu.
 • Oğuzeli MYO Adalet Programından Adliyeye Teknik Gezi Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Oğuzeli Meslek Yüksekokulu Hukuk Bölümü Adalet Programı tarafından Gaziantep Adliyesine teknik gezi düzenlendi.
 • 'Nar Atölyesi' Eğitimleri Başladı Oğuzeli Belediyesi tarafından hayata geçirilecek olan ‘Nar Hanım Ellerde Hayat Buluyor’ projesi kapsamında Nar Atölyesi’nde çalışacak olan Oğuzelili kadınlar eğitime başladı.
 • Gaziantep Ülkü Ocakları Başbuğ'u Andı Ülkü Ocakları Gaziantep İl Başkanlığı, merhum Alparslan Türkeş’in 22’inci ölüm yıldönümü münasebetiyle sergi açıp Mevlid-i Şerif okuttu.
 • Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç Mazbatasını Aldı Gaziantep Adliyesi’nde düzenlenen törende Kılıç’a mazbatasını Gaziantep Adalet Komisyonu Başkanı Ercan Kumhak verdi.
 • Ziraat Odası Üyeleri Sağlık Hizmetlerinden İndirimli Yararlanacak Özel Gaziantep Anka Hastanesi ile Oğuzeli Ziraat Odası arasında sağlık hizmetleri sözleşmesi imzalandı. İmzalanan protokol kapsamında Oğuzeli Ziraat Odasına kayıtlı üyeler ve onların birinci derece akrabaları Özel Gaziantep Anka Hastanesinin sağlık hizmetinden indirimli olarak yararlanabilecek.
 • Sedat Gökkır'dan Seçim Değerlendirmesi Ülkü Ocakları Oğuzeli İlçe Başkanı Sedat Gökkır, geçtiğimiz Pazar yapılan Mahalli İdareler seçimlerini ve sonuçları değerlendirdi.
 • Türkiye'nin En Küçük Mahallesinden MHP Çıktı Türkiye’nin en küçük mahallesi olan Gaziantep’in Oğuzeli ilçesi Sütlüce Mahallesi’nde kullanılan 18 oyun tamamını MHP’nin Belediye Başkan adayı Sait Kılıç aldı.
 • Vahittin Bozgeyik Dualarla Anıldı Gaziantep basın camiasının duayen isimlerinden Gazeteci-Yazar Vahittin Bozgeyik, vefatının 14’üncü yıl dönümünde mezarı başında düzenlenen törenle anıldı.
 • Gaziantep'te Yeşil Enerji Hamlesi Gaziantep’te yeşil enerjiye dönük çalışmalar kapsamında “Daha temiz bir Gaziantep için” farkındalık oluşturdu.
 • Cumhur İttifakından Oğuzeli'nde Miting Gibi Toplantı Cumhur ittifakını oluşturan Ak Parti ve MHP’liler, Gaziantep’in Oğuzeli ilçesi Büyükkaracaören Mahallesi’nde düzenlenen toplantıda buluştu.
 • Oğuzeli Belediyesi'nden İmar Planı Açıklaması Oğuzeli Belediye Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, imar planı ile ilgili yapılan haberlerin asılsız olduğu ve amacın ilçenin geçim kaynağına göre tarım ve hayvancılık alanında yatırımcıyı çekmek olduğu belirtildi.
 • Oğuzeli MYO Öğrencilerinden Kahramanmaraş Eğitim Merkezi'ne Teknik Gezi Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Oğuzeli Meslek Yüksekokulu Hukuk Bölümü Ceza İnfaz ve Güvenlik Hizmetleri Programı öğrencileri, Adalet Bakanlığı Ceza İnfaz Kurumları Kahramanmaraş Eğitim Merkezi’ne teknik gezi düzenledi.
 • İşkur'dan Oğuzeli MYO'da İş Kulübü Eğitimi Gaziantep Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü (İŞKUR) tarafından Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Oğuzeli Meslek Yüksekokulunda İş kulübü eğitimi verildi.
 • Türkiye'ye Sığınan Suriyeli Atlet Balkan Şampiyonası'nda Üçüncü Oldu Suriye’deki iç savaştan kaçarak Türkiye’ye sığınan Salih Teksöz, Türkiye adına yarıştığı Balkan Atletizm Şampiyonası’nda bronz madalya kazandı. Birçok atletizm müsabakasında başarıları ile adından söz ettiren Suriyeli atletin tek isteği ise ailesini de Türkiye’ye getirebilmek.
 • Uzman Çavuş Ölü Bulundu Gaziantep’in Oğuzeli ilçesinde görevli Uzman Çavuş Hayrettin Sağır, evinde ölü bulundu.
 • SANKO Üniversitesi'nden Oğuzeli'nde Kariyer Günü SANKO Üniversitesi bölgeye yönelik kariyer günleri etkinlikleri kapsamında Oğuzeli’nde eğitimciler ve öğrencilere bir araya geldi.
 • SANKO Okulları Oğuzeli Milli Eğitim Müdürlüğü İle İşbirliği Yaptı SANKO Okulları Beden Eğitimi ve Spor Bölümü, Oğuzeli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden aldıkları davet ile ilçede bulunan beden eğitimi ve spor öğretmenleri ile bir araya gelerek patent süreci halen devam etmekte olan SANKO Okullarında uyguladıkları “Yetenek Belirleme Ölçeği”nin eğitimini verdiler.
 • SANKO Üniversitesi'nden Oğuzeli Ve Karkamış'ta Kariyer Günü SANKO Üniversitesi bölgeye yönelik kariyer günleri kapsamında 6 Mart Çarşamba günü Oğuzeli ve Karkamış’ta eğitimciler ve öğrencilere bir araya gelecek.
 • Sanko Üniversitesi Oğuzeli Çıkarması SANKO Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi akademik kadrosu, Oğuzeli Belediyesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde “Ergen Çocuğunuzun Sağlığının Ne Kadar Farkındasınız” konulu halka açık konferans düzenledi.
 • Bakan Dönmez'den Gizli İttifak Vurgusu Bir dizi ziyaret için Gaziantep’te bulunan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Oğuzeli ilçesindeki Cumhur İttifakı Seçim Bürosu açılışına katıldı. Burada açıklamalarda bulunan Dönmez, yapılan gizli ittifaklara vurgu yaparak Cumhur İttifakı’nın önemine değindi.
 • Bakan Dönmez Açıklaması 'Bunlar Gerçek Mi? Canı Gönülden Tebrik Ediyorum' Gaziantep’in Oğuzeli ilçesinde yapılan Biyogaz Santrali’nin açılışını gerçekleştiren Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, açılış öncesinde Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in son 5 yıl içerisinde kente yaptığı yatırımları görünce büyük şaşkınlık yaşadı. Bakan Dönmez konuşması esnasında Fatma Şahin’e hitaben, "Bunlar gerçek mi? Canı gönülden tebrik ediyorum" dedi.
 • GAÜN Oğuzeli MYO'da Kişisel Koruyucu Ve Donanım Semineri Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) koordinatörlüğünde yürütülmekte olan 2017-1-TR01-KA202-045736 numaralı, “İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Üzerine Uygulanabilir Bir Müfredat Oluşturma” isimli Avrupa Birliği Projesi kapsamında, GAÜN Oğuzeli Meslek Yüksekokulunda "Kişisel Koruyucu Donanım(KKD)"semineri verildi.
 • SANKO Üniversitesi İlçelerde Bilgilendirme Yapacak SANKO Üniversitesi akademik kadrosu, 23 Şubat 2019 Cumartesi Günü Gaziantep’in Oğuzeli ve Karkamış ilçelerinde “Ergen çocuğunuzun sağlığının ne kadar farkındasınız” konulu halka açık konferans düzenleyecek.
 • Taşdoğan'dan Halep Arığı Hamlesi Milliyetçi Hareket Partisi Gaziantep Milletvekili Ali Muhittin Taşdoğan, tarihi miras olan Halep Arığı’nın yeniden canlandırılması ile ilgili olarak Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u ziyaret etti. Taşdoğan, ayrıca Bakan Ersoy’un yanıtlaması istemiyle de meclise soru önergesi verdi.
 • MHP Milletvekili Cemal Enginyurt'tan'tan Nurettin Soyer Tepkisi Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Gaziantep’e gelen Milletvekil Cemal Enginyurt, CHP Lideri’nin Kemal Kılıçdaroğlu’nun Nurettin Soyer hakkında söylediği "İyi bir hukukçuydu" sözünü de hatırlatarak, "Yazıklar olsun sizlere. Nurettin Soyer iyi bir hukukçu değil, 12 Eylül’ün faşist bir katiliydi" dedi.
 • MHP Milletvekillerinden Güneydoğu Çıkarması Milliyetçi Hareket Partisinin (MHP) 50. Yıl kutlamaları çerçevesinde Adana’da düzenlenen programa katılan MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, MHP Gaziantep Milletvekili Muhittin Taşdoğan ile birlikte Gaziantep’e gelerek seçim çalışmalarına katıldı.
 • Kılıç, 'Ezo Gelin' Çekimleri İçin Kamera Karşısına Geçti Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, Ezo Gelin-Barak Kültür Evi ve Kır Kahvesi" projesi kapsamında çekilen Ezo Gelin’in hayatını anlatan kısa film için kamera karşısına geçti.
 • CHP Gaziantep İlçe Adaylarını Açıkladı CHP İl Başkanı Melih Meriç, metropol ilçeler Şahinbey, Şehitkamil ve Oğuzeli Belediye Başkan adaylarını açıkladı.
 • Milletvekili Taşdoğan'dan Bakan Pakdemirli'ye Soru Önergesi Milliyetçi Hareket Partisi Gaziantep Milletvekili A. Muhittin Taşdoğan, Oğuzeli Sacır Deresi sol sahili tarafında bulunan Doğanpınar ve çevre mahallelerde tarım arazilerinin sulama sıkıntılarını Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli’nin yanıtlaması istemiyle soru önergesi verdi.
 • Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç Açıklaması Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, 8 Şubat 1921 yılında, Türkiye Büyük Millet Meclisinin Antep’e ’Gazilik’ unvanının verilişinin 98. yıl dönümünü kutladı.
 • Ahmet Kerse Mezarı Başında Dualarla Anıldı Darbe yönetimi tarafından idam edilerek şehit edilen Ahmet Kerse şehadetinin 36. yıl dönümünde Ülkü Ocakları Oğuzeli İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen program ile Oğuzeli Yeşildere Mezarlığında bulunan kabri başında dualarla anıldı.
 • MHP Heyeti'nden Karkamış Çıkarması Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep İl Başkanı Muzaffer Çelik ve beraberindeki heyet Karkamış’a ziyarette bulundu. MHP Gaziantep Milletvekili Ali Muhittin Taşdoğan’da heyete eşlik etti.
 • Bakanlık Ve GAÜN Arasında Önemli Adım Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Strateji, Tanıtım ve Organizasyon Daire Başkanı Ergün Can, Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ali Gür’ü makamında ziyaret etti.
 1  2  ...  11 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !